Pradinis / Prekių ženklai

2014 m. sausio mėn. pradėta gaminti Eura Pro – tai išsamus Eura-Tech gamintojo asortimento papildymas. Atsižvelgdami į profesionalių montavimo įmonių lūkesčius, gamintojas sukūrė prekės ženklą, atitinkantį aukščiausius kokybės standartus, o siūlomi gaminiai gali apsaugoti visuomeninius pastatus, įmones, vienbučius ir daugiabučius namus ir net ištisus gyvenamuosius kvartalus.

Daugiaviečių vaizdo domofonų sistemos Eura Pro CAT5 ir Eura Pro 2 Easy yra idealus pasirinkimas dideliems gyvenamiesiems kompleksams, nes jos gali palaikyti ryšį ir apsaugoti net po kelis tūkstančius gyventojų. Visą Eura Pro pasiūlą papildo gamintojo sukurta IP stebėjimo sistema.

Tiek signalizacijos sistemos, tiek IP stebėjimo sistemos suteikia nuotolinio valdymo galimybę, todėl įvykius galima stebėti praktiškai iš bet kurios pasaulio vietos. Aukštos kokybės ir modernūs sprendimai, naudojami Eura Pro linijos įrenginiuose, suteikia aukščiausią saugumo garantiją.

Eura yra pagrindinis Eura-Tech gamintojo prekės ženklas, skirtas visiems reikliems vartotojams, kurie nori visapusiškai apsaugoti savo gyvybę ir turtą.

Nuo 2005 m., kai Eura prekės ženklas pasirodė rinkoje, savo pirkėjus rado daugiau nei 1 000 000 įrenginių. Patenkintų naudotojų skaičius nuolat auga, o tai mus dar labiau motyvuoja nuolat dirbti tobulinant ir papildant savo produktų asortimentą. Rinkdamiesi siūlomus prietaisus, visada akcentuojame kokybę ir funkcionalumą, todėl galime visiškai atsakingai patvirtinti, kad visi gaminiai atitinka Europos normas ir standartus.

Siekiant užtikrinti mūsų klientų saugumą, visiems gaminiams taikoma išsami kokybės kontrolė. Ypač svarbūs mums yra anglies monoksido detektoriai, nuo kurių tinkamo veikimo priklauso žmogaus gyvybė, todėl kiekvienas šios įrangos elementas išbandomas specializuotoje laboratorijoje.

EL Home prekės ženklas rinkoje pasirodė 2015 m. sausio mėn. ir pakeitė ilgai gyvavusią HS Product liniją.

EL Home – tai paprasti, iš esmės neišplečiami namų automatizavimo ir apsaugos įrenginiai, kuriems būdingas paprastas montavimas ir valdymas. Jie skirti tiems, kurie visų pirma vertina klasikinius sprendimus. Dėl universalaus dizainerių požiūrio nereikia rinktis tarp dizaino ir funkcionalumo.

Prieš EL Home gaminiams patenkant į mūsų klientų namus, atliekama jų kokybės kontrolė – kaip ir Eura prekės ženklo anglies monoksido detektorių atveju, kiekvienas EL Home anglies monoksido detektorius išsamiai išbandomas.

Cyfral yra Lenkijos rinkoje jau 30 metų veikiantis ir Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas. Jo produktų asortimentą sudaro analoginiai ir skaitmeniniai domofonai kartu su komplektais individualiems namams, taip pat visas elektros instaliacijos priedų asortimentas.

Prekės ženklas Cyfral visų pirma siejamas su domofonų išorinėmis kasetėmis, kurios gaminamos iš aliuminio profilių ir naudojamos daugiabučiuose namuose. Išoriniai kasečių paviršiai nuo neigiamo atmosferos poveikio apsaugomi anoduojant aliuminį, o plastikiniai elementai pasižymi dideliu atsparumu žemai ir aukštai temperatūrai, todėl dauguma montuotojų taip noriai naudoja Cyfral įrenginius.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top