AHD vaizdo domofonai – modernus sprendimas namams ir butams

vaizdo domofonai

Šiuolaikinės technologijos leidžia mums naudotis vis pažangesniais prietaisais, kurie didina mūsų saugumo jausmą ir palengvina kasdienį gyvenimą. Vienas iš tokių prietaisų – AHD vaizdo domofonai, kurie pasižymi aukšta vaizdo kokybe ir įvairiomis funkcijomis, leidžiančiomis kontroliuoti patekimą į mūsų namus.

„Eura AHD” serijos vaizdo domofonai – tai vieno ar kelių asmenų sistemos, pasižyminčios ne tik aukšta vaizdo kokybe, bet ir daugeliu kitų privalumų. Visų pirma, AHD technologijos vaizdo signalas leidžia monitoriui veikti 1024x 600 dpi raiška, o tai užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę. Dėl to galima tiksliai atpažinti lankytojo veidą ir padidinti namiškių saugumo jausmą.

AHD serijos monitoriai ir lauko kasetės

vaizdo domofonai
vaizdo domofonai

AHD serijos monitorius galima rinktis iš dviejų variantų: su įmontuotu „WiFi” moduliu arba be jo. WiFi modulis leidžia įrenginį valdyti naudojant „Tuya” programėlę, kurią galima naudoti „Android” ir „iOS” platformose. Paspaudus iškvietimo mygtuką ant lauko kasetės, vienu metu skambinama į monitorių ir išmanųjį telefoną, kuriame įdiegta mobilioji programėlė. Todėl skambučio metu galima atsiliepti į skambučius, valdyti elektromagnetinį užraktą ir vartų operatorių, fotografuoti ir įrašinėti vaizdo įrašus. Šios funkcijos neabejotinai padidina naudotojų komfortą ir suteikia didesnę įėjimo į mūsų namus kontrolę.

AHD vaizdo domofonų lauko kasetėse įrengtos plataus kampo objektyvo kameros, kurios įrašo vaizdą „Full HD 1080p” raiška. Plačiakampis objektyvas padidina namų šeimininkų saugumo jausmą, nes leidžia matyti ne tik lankytojo veidą, bet ir jo aplinką. Matymo lauko kampas horizontaliai yra maždaug 110º, o vertikaliai – maždaug 60º. Tai reiškia, kad kameros fiksuoja viską, kas vyksta priešais mūsų duris, o tai ypač svarbu tais atvejais, kai susiduriame su nepageidaujamais lankytojais ar grėsmingomis situacijomis.

Elegantiškas ir modernus dizainas

AHD vaizdo domofonai – tai įrenginiai, kuriuose funkcionalumas derinamas su estetika. Jie yra elegantiškos išvaizdos ir modernaus stiliaus, todėl juos galima naudoti įvairiuose interjeruose nesibaiminant, kad jie sugadins patalpos estetiką. Jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ar aliuminis, o tai užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą oro sąlygoms. Dėl minimalistinio dizaino ir plono korpuso jie idealiai tinka moderniam interjerui. Be to, AHD vaizdo domofonai gali turėti įvairių funkcijų, pavyzdžiui, apšviestus mygtukus, RFID kortelių skaitytuvus ir net prisijungimą prie išmaniųjų namų sistemų, kad dar labiau padidintų gyventojų komfortą ir saugumą.

AHD sistemos išplėtimo galimybės

Eura AHD vaizdo domofonai yra modulinės sistemos, t. y. naudotojas turi galimybę plėsti sistemą augant poreikiams. Sistema leidžia prie vienos lauko kasetės prijungti net keturis vidaus monitorius, todėl naudotojas gali efektyviai stebėti įėjimą iš skirtingų namų vietų. Kita sistemos išplėtimo galimybė – pridėti dar vieną išorinę kasetę, kuri ypač naudinga tiems, kurie turi daugiau nei vieną įėjimą į būstą. Taip naudotojas gali stebėti kiekvieną įėjimą iš vienos vietos.

„Eura AHD” vaizdo durų įėjimo sistemą taip pat galima papildyti papildomomis apsaugos funkcijomis, pavyzdžiui, signalizacijos sistema. Šie įrenginiai turi išėjimus tokiems priedams kaip judesio jutikliai, durų magnetai ar dūmų jutikliai. Aptikus grėsmę, sistema gali automatiškai įjungti garsinį signalą arba pranešti naudotojui mobiliuoju telefonu. Verta paminėti, kad signalizacijos sistemos, integruotos su „Eura AHD” vaizdo domofonais, taip pat yra idealus sprendimas pagyvenusiems žmonėms, kuriems reikia didesnio saugumo namuose. Naudodami šią sistemą jie gali jaustis saugesni ir būti tikri, kad prireikus greitai sulauks pagalbos.

Dėl savo funkcionalumo ir estetikos „Eura AHD” vaizdo domofonai yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško patogios ir saugios įėjimo į namus ar butą stebėjimo sistemos. Jie leidžia visiškai kontroliuoti situaciją priešais lauko duris, taip pat lengvai ir patogiai valdyti svečių ar kurjerio patekimą į namus.

Vaizdo domofonų pasirinkimas

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top