Pradinis / Kokybės politika

Gamintojo kokybė politika

Lenkijoje įsikūrusi bendrovė Eura-Tech pirmoji pradėjo didelio masto anglies monoksido detektorių bandymus. Remdamasi savo žiniomis ir patirtimi, klientams siūlo tik tokius anglies monoksido detektorius, kurie garantuoja teisingą reakciją avarinėje situacijoje.

Visi gamintojo asortimente esantys anglies monoksido detektoriai testuojami du kartus. Gamybos etape atliekami bandymai, po kurių gaminys patvirtinamas. Po to pagal griežtą tvarką atliekami papildomi bandymai specializuotoje laboratorijoje, kurioje yra 300 ppm anglies monoksido. Atlikus papildomus bandymus gamintojas gali nustatyti prietaisų gedimus prieš juos parduodant.

Gamintojas siekdamas išlaikyti aukštą kokybę, nuolat stebi visus rinkai pristatomus anglies monoksido detektorius – dėl to užtikrina, kad prietaisai yra geriausios kokybės. Gaminiuose naudojami geros reputacijos jutikliai užtikrina mažą energijos suvartojimą, ilgalaikį ir be gedimų veikimą.

Kiekvienas anglies monoksido detektorius turi sertifikatą, patvirtinantį teigiamą bandymo rezultatą anglies monoksido aplinkoje, kuriame nurodytas individualus prietaiso serijos numeris, bandymo data ir vieta.

Gamintojo kokybės kontrolės standartai

Visų prekių grupių gaminiai gaminami remiantis naujausiomis technologijomis, įdiegtomis atitinkamoje įrangos kategorijoje. Nuolatinė naujų sprendimų paieška ir patentuoti projektai padeda tobulėti ir diegti naujoves. Vadovaujantis gamintojo įmonės politika, pasirinktų gaminių ir gaminių grupių kokybės kontrolė vykdoma 4 etapais:

1. Gamykliniai bandymai

Gamybos procesas baigiamas gaminio patikrinimu ir patvirtinimu pagal privalomus kokybės reikalavimus. Visi Eura-Tech siūlomi gaminiai buvo išbandyti ir patvirtinti pagal Europos CE standartą.

2. Patikrinimas prieš pardavimą

Prieš parduodant kiekvieną gaminį gamintojo laboratorijose patikrinama, ar jis tinkamai veikia įvairiose aplinkose. Šiame etape dar kartą patikrinama, ar gaminiai atitinka CE reikalavimus. Kai kurie iš šių procesų perduodami įgaliotoms išorės laboratorijoms.

3. Reguliarus gaminių patikrinimas

Visoms naujoms prekėms taikoma kokybės ir tinkamo veikimo kontrolės procedūra. Gamintojo laboratorijoje atliekami atsitiktiniai bandymai leidžia nustatyti galimus gaminio defektus, atsiradusius dėl transportavimo ar kitų priežasčių, prieš pateikiant gaminį rinkai.

4. Specialus testavimas

Kiekvienam anglies monoksido detektoriui atliekamas specializuotas testavimas. Papildomi bandymai atliekami pagal griežtai nustatytą tvarką ir tik gavus teigiamą rezultatą gaminiai sertifikuojami ir patenka į prekybą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top