Miško kameros, tarnaujančios žmonėms

Miško kameros – tai ne kas kita, kaip foto gaudyklės su judesio jutikliu, kurios, aptikusios judantį objektą (žmones, gyvūnus, transporto priemones), pradeda fotografuoti arba įrašinėti vaizdo įrašą. Ypač naudojama turtui, bitynams, taip pat miškams kontroliuoti. Dėl tipiškos miško maskuotės ir specialių laikiklių jas galima sumontuoti medyje, krūmyne ar kitoje nepastebimoje vietoje.

Kamerų tipai

GSM

GSM modulis yra nuotolinis prietaiso valdymas – nufotografavus nuotrauką, fotokamera išsiunčia MMS žinutę su nuotrauka nurodytu telefono numeriu.
Šis modulis taip pat suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti prietaisą naudojant SMS kodus. Dar vienas patogumas – galimybė vienu metu siųsti nuotraukas keliais el. pašto adresais

Be GSM modulio

Kameros be GSM modulio užfiksavus judesį į atminties kortelę įrašo nuotrauką ir (arba) vaizdo įrašą. Peržiūrėti surinktą medžiagą galima tik išėmus atminties kortelę iš prietaiso.

Verta atkreipti dėmesį į elementus:

  • integruotas GSM modulis
  • infraraudonųjų spindulių diodų skaičius (nuo to priklauso matomumas naktį)
  • žiūrėjimo kampas
  • jutiklio skiriamoji geba
  • maskuojamosios spalvos
Taikymo sritys

Dažniausiai kameros naudojamos gyvūnų elgesiui natūralioje aplinkoje stebėti. Jos padeda tirti gyvūnų migracijos procesus ir tikrinti tam tikros populiacijos, gyvenančios tam tikroje teritorijoje, skaičių.
Miško fotokameros taip pat gali būti naudojamos siekiant nustatyti brakonierius, automobilių, medienos vagis ar žmones, kurie miške ar tam neskirtose vietose išmeta atliekas.
Fotokameromis taip pat galima stebėti atviras erdves, rūsius, sandėliukus ir net gyvenamųjų namų apylinkes, kai nesate netoli konkrečios vietovės.

Ką verta žinoti?

Verta paminėti, kad miško kameros vis dažniau padeda atskleisti nusikaltimus ir sugauti kaltus asmenis.
Šiomis dienomis miško kameras naudoja, be kita ko:

  • aplinkos apsaugos tarnybos
  • policija
  • pasienio tarnybos

Prieš pasirinkdami jums tinkamą modelį, vaizdo įraše pažiūrėkite, kokias funkcijas atlieka atitinkamos miškų kameros:

Išsirinkite sau tinkamą miško kamerą
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top